روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "افشاگری درباره میلیچ؛ یکسال پول نگرفته بود! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

افشاگری درباره میلیچ؛ یکسال پول نگرفته بود!

مدیرعامل باشگاه استقلال افشا کرده هرویه میلیچ از دی ماه 98 هیچ پولی دریافت نکرده بود.

به گزارش "ورزش سه"، هرویه میلیچ از حدود یکماه پیش به کشورش رفته و هنوز هم به ایران برنگشته است. این در حالی است که مسئولان استقلال اعلام کردند برای تمدید قرارداد او و بازگشت به ایران با او به توافق رسیدند ولی همچنان خبری از حضور میلیچ در تهران نیست.در چنین شرایطی بحث بر سر مشکل اصلی میلیچ زیاد است. برخی می گویند او با محمود فکری مشکل داشته و برخی دیگر نیز ناراحتی اش را بابت عدم پرداخت مطالبات قلمداد می کنند.حالا اما احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال مساله ای مهم و عجیب را درباره میلیچ افشار کرده است. او گفت: «میلیچ از دی ۹۸ پولی نگرفته بود و با تزریق منابع ما به تیم برگشت. بیش از بقیه بازیکنان به او پرداختی داشتیم، چون خیلی عقب بودیم اما بعد از دربی ایران را ترک کرد و بدون اطلاع قبلی رفت. شایعه دوپینگ او هم کذب محض بود. حالا اعلام آمادگی کرده که برگردد وبه زودی این اتفاق می افتد.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " افشاگری درباره میلیچ؛ یکسال پول نگرفته بود! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×