روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "هافبک استقلال به دیدار با مس رفسنجان می‌رسد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هافبک استقلال به دیدار با مس رفسنجان می‌رسد

هافبک تکنیکی استقلال به احتمال فراوان به دیدار با مس رفسنجان خواهد رسید.

به گزارش "ورزش سه"، بابک مرادی طی روزهای گذشته در تمرینات استقلال دچار مصدومیت شد و به همین خاطر در بازی درون تیمی روز گذشته نیز شرکت نکرد.مرادی که امروز هم در تمرین استقلال غایب بود، زیر نظر کادر پزشکی به تمرین می پردازد. او فیزیوتراپی را آغاز کرده و تلاش می کند تا به مسابقه بعدی آبی ها برسد.با توجه به فرصت چند روزه تا دیدار با مس رفسنجان کادر پزشکی استقلال تلاش خود را برای حضور مرادی در این بازی انجام می دهد و اگر مشکل خاصی پیش نیاید، او می تواند تیمش را در سفر به رفسنجان همراهی کند و با صلاحدید کادرفنی برای آبی ها به میدان برود.گفتنی است؛ دیدار مس رفسنجان و استقلال روز دوشنبه 11 اسفندماه از ساعت 15 برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هافبک استقلال به دیدار با مس رفسنجان می‌رسد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×