روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "وعده مدیر استقلال؛ جذب بازیکنی در حد علی کریمی! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وعده مدیر استقلال؛ جذب بازیکنی در حد علی کریمی!

مدیرعامل استقلال اعلام کرد بازیکنی در حد علی کریمی جذب خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، جدایی علی کریمی در ابتدای فصل جاری لیگ برتر و پیوستن او به لیگ قطر هنوز از ذهن هواداران استقلال پاک نشده است. دراین خصوص هواداران استقلال همواره دنبال بازیکنی می گشتند که در میانه میدان بتواند جای کریمی را پر کند. از این رو در نقل و انتقالات نیم فصل شرایط به سمتی پیش رفته که آبی ها به دنبال جایگزینی برای علی کریمی هافبک سابق خود باشند.از این رو امروز احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت و گو با رادیو ورزش توضیحاتی را درباره نقل و انتقالات این باشگاه داد. مددی درباره جذب بازیکنان جدید عنوان کرد: «در بخش های دفاع، هافبک و خط حمله هم با چند بازیکن دیگر گفت و گو کرده ایم و هروقت به توافق برسیم اعلام خواهیم کرد.»نکته قابل توجه در این صحبت های مددی وعده ای است که او درباره جذب یک هافبک وسط طراز اول می دهد: «تلاش می کنیم به جای علی کریمی بازیکن خوبی را در حد او جذب کنیم.»باید منتظر ماند و دید گزینه استقلالی ها در پست هافبک وسط چه کسی است و در نهایت آیا این وعده مدیرعامل باشگاه به حقیقت می پیوندد یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وعده مدیر استقلال؛ جذب بازیکنی در حد علی کریمی! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×