روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سجاد آقایی به نساجی پیوست (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سجاد آقایی به نساجی پیوست (عکس)

سجاد آقایی مهاجم استقلال از جمع آبی پوشان جدا شد و به نساجی قائمشهر پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه نساجی در ادامه خریدهای زمستانی خود، با سجاد آقایی مهاجم استقلال قرارداد امضا کرد. آقایی که طی روزهای گذشته توسط فکری از حضور در تمرینات منع شده بود، به صورت قرضی به تیم نساجی قائمشهر پیوست.آقایی 21 ساله که حضور در تیم ملی جوانان، آلومینیوم اراک، ذوب آهن و استقلال را در سابقه دارد، در فصل گذشته در توسط آندره آ استراماچونی در چند دیدار به کار گرفته شد و موفق شد دروازه تیم های گل ریحان، فجرسپاسی و سایپا را باز کند.با جدایی استراماچونی، آقایی نیز از جمع آبی پوشان جدا و یک نیم فصل را در ذوب آهن سپری کرد و سپس به استقلال بازگشت. او در رقابت های لیگ بیستم و تنها در بازی با صنعت نفت برای دقایقی کوتاه به میدان آمد و محمود فکری از او در ترکیب تیمش استفاده نکرد و این بازیکن راهی نساجی شد.این سومین حضور قرضی آقایی در تیمهای دیگر است.زمانی که بعنوان بازیکن جوان و ناشناس به استقلال آمد، راهی آلومینیوم اراک در لیگ یک شد، بازگشت و کمی درخشید و مطرح شد و دوبار دیگر قرض داده شد. او در زمان فرهاد مجیدی نیز به ذوب آهن قرض داده شد.پس از خرید علی آل کثیر، اکبر صادقی، سعید جلالی راد و رضا دهقانی، حالا آقایی دیگر خرید زمستانی نساجی است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سجاد آقایی به نساجی پیوست (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×