روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رونمایی جلالی از مهاجم جوان استقلال(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رونمایی جلالی از مهاجم جوان استقلال(عکس)

سرمربی نساجی خرید جدیدش را در لحظاتی پایانی دیدار با آلومینیوم به زمین فرستاد.

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران در شرایطی نخستین مسابقه نیم فصل دوم برابر آلومینیوم اراک را آغاز کرد که اکبر صادقی، رضا دهقانی و علی آل کثیر به عنوان سه خرید جدید این تیم در ترکیب ابتدایی حضور داشتند، اما در نیمه دوم هم یک بازیکن تازه وارد دیگر به جمع آنها اضافه شد.سجاد آقایی پس از نیم فصل عجیبی که در استقلال داشت و تنها در یک دیدار مقابل صنعت نفت به عنوان یار جانشین به میدان رفته بود، سه روز قبل با قراردادی قرضی تا پایان فصل از جمع آبی پوشان جدا شد و به نساجی رفت که پس از انجام یک جلسه تمرین گروهی، در دقیقه ۷۹ بازی با آلومینیوم به میدان رفت و یک موقعیت جدی هم خلق کرد.مهاجم ۲۱ ساله نساجی در نیم فصل لیگ نوزدهم که استراماچونی سرمربی استقلال بود، پنج بازی در لیگ برتر برای آبی ها انجام داد و در جام حذفی هم به میدان رفت که حاصل آن به ثمر رساندن سه گل برابر سایپا، گل ریحان و فجرسپاسی شیراز بود ولی در نیم فصل دوم و با رفتن سرمربی ایتالیایی به عنوان بازیکن قرضی به ذوب آهن رفت.سجاد آقایی جوان در شرایطی سومین بار در طول فوتبال خود به عنوان بازیکن قرضی جابجا شده و به نساجی رفته که امیدوار است مجید جلالی به او فرصت دهد تا بتواند در جمع قائم شهری ها خودی نشان داده و با شرایط خوبی به استقلال برگردد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رونمایی جلالی از مهاجم جوان استقلال(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×