روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فکری: به دنبال جایگاه خوب برای نفت هستیم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فکری: به دنبال جایگاه خوب برای نفت هستیم

محمود فکری جدیدترین تغییر بر روی نیمکت تیم های لیگ برتری است و او مجددا هدایت نفت مسجدسلیمان را برعهده گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته محمود فکری پس از مذاکرات با مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان، هدایت این تیم را برعهده گرفت و جانشین داریوش یزدی شد. فکری که فصل را به عنوان مربی استقلال آغاز کرد، حالا به دنبال بقای نفت در لیگ برتر است.او شب گذشته برای لحظات کوتاهی با برنامه فوتبال برتر به صحبت پرداخت. فکری درباره حضور در نفت مسجدسلیمان گفت: با توجه به اینکه من شناخت خیلی خوبی نسبت به تیم نفت، نفرات و مدیریت خوب این تیم و فضای شهر مسجدسلیمان داشتم، این تیم را انتخاب کردم و امیدوارم با تمام توان و انرژی، در آنجا کار کنیم و جایگاه خوبی را در جدول رده بندی کسب کنیم.فکری درباره مشکلات مالی نفت چه در زمان اولین حضورش در این باشگاه و چه در زمان حال گفت: مطمئنا کمک اهالی رسانه و همه دوستان می تواند برای تیم نفت خیلی مفید باشد. ان شالله با تلاش همدیگر، بتوانیم تیم نفت مسجدسلیمان را به جایگاه خوبی برسانیم. مرد مسجدسلیمان به این تیم علاقه مند هستند و با این تیم زندگی کرده اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فکری: به دنبال جایگاه خوب برای نفت هستیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×