روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فرزاد مجیدی و غلامپور همچنان دور از استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرزاد مجیدی و غلامپور همچنان دور از استقلال

دو عضو کادرفنی استقلال همچنان در تمرینات این تیم حضور نخواهند داشت.

به گزارش "ورزش سه"، بهزاد غلامپور مربی دروازه بان ها و فرزاد مجیدی مدیراجرایی استقلال که جزو مبتلایان به ویروس کرونا بودند، هنوز به بهبودی نرسیده اند.این دو عضو کادرفنی استقلال به خاطر ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی بسر می برند و حتی در دیدار با پیکان تهران هم حضور نداشتند. با این حال آنها دیگر علائم قبلی را ندارند و به نظر می رسد حال جسمانی شان خوب است.غلامپور و مجیدی قرار است امروز تست کرونا بدهند تا وضعیت سلامتی شان مشخص شود. اگر تست آنها منفی شود، این دو عضو نیز از فردا به تمرینات استقلال اضافه می شوند و کارشان را از سر می گیرند.گفتنی است؛ تمرینات استقلال بعد از یک روز تعطیلی از امروز استارت می خورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرزاد مجیدی و غلامپور همچنان دور از استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×