روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "جلسه هیات مدیره استقلال بازهم برگزار نشد! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جلسه هیات مدیره استقلال بازهم برگزار نشد!

جلسه هیات مدیره استقلال برای دومین روز متوالی تشکیل نشد.

به گزارش "ورزش سه"، اعضای هیات مدیره استقلال قرار بود روز گذشته جلسه ای را درباره چالش های موجود در مسیر رسیدن تیم به عربستان تشکیل بدهندو به بحث و تبادل نظر بپردازند. این جلسه اما روز گذشته برگزار نشد و با اعلام اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره استقلال به امروز موکول شد.حالا اما ظاهرا جلسه هیات مدیره استقلال برای امروز هم لغو شده است. در این خصوص گفته می شود گرفتاری های اعضای هیات مدیره سبب شده تا امروز هم جلسه برگزار نشود.البته اعضای هیات مدیره استقلال به صورت آنلاین باهم در ارتباط هستند و مسائل را با هم چک می کنند اما مشخص نیست چه زمانی جلسه آنها به صورت حضوری قبل از لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جلسه هیات مدیره استقلال بازهم برگزار نشد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×