روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ادعای فیروزی درباره بازگشت پورموسوی به نفت " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ادعای فیروزی درباره بازگشت پورموسوی به نفت

فیروزی مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعلام کرد که سیروس پورموسوی به سمت سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه باز خواهد گشت.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بود که سیروس پورموسوی سرمربی صنعت نفت آبادان به دلیل مشکلات مالی و بی اعتنایی مسوولان استانی به شرایط این تیم تصمیم به استعفا گرفت.صنعت نفت که در نیم فصل نخست نتایج خوبی را کسب کرد و حتی به صدر جدول لیگ برتر نیز صعود کرد، به دلیل مشکلات مالی دچار حواشی ناخواسته شد و همین مسئله منجر به از دست رفتن رتبه خوب این تیم در جدول و در نتیجه استعفای پورموسوی سرمربی این تیم شد.اما علیرضا فیروزی مدیر تیم فوتبال صنعت نفت با اعلام خبر حل مشکلات، از بازگشت مربی این تیم خبر داد. فیروزی اعلام کرد که با توجه به رفع مشکلات ایجاد شده برای این تیم ریشه دار و پرطرفدار و با توجه به واریز پول طی 24 ساعت آینده به حساب باشگاه صنعت نفت، سیروس پورموسوی به سمت خود در این باشگاه بازخواهد گشت.صنعت نفت باید در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر به مصاف استقلال می رفت که این دیدار به دلیل وضعیت قرمز شهر آبادان لغو شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ادعای فیروزی درباره بازگشت پورموسوی به نفت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×