روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آرش افشین: برگشتم و می‌خواهم به فوتبال ادامه دهم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آرش افشین: برگشتم و می‌خواهم به فوتبال ادامه دهم

ستاره اهوازی سابق استقلال و تراکتور اکنون در لیگ دسته اول بازگشتی جالب توجه به فوتبال داشته و در نیم فصل اول ستاره تیمش در مسیر حضور در صدر جدول محسوب می شد.

به گزارش "ورزش سه"، آرش افشین همانطور که خیلی زود ستاره شد در مسیر بازگشت قرار گرفت و از حضور در تیم ملی و تیم های مطرح فوتبال ایران، در آستانه پایان فوتبال هم قرار گرفت. او اما در این فصل بازگشتی جالب توجه به فوتبال و در لیگ دسته اول داشت و توانست با عملکردی درخشان در ترکیب شهرداری آستارا به این تیم برای حضور در صدرجدول نیم فصل کمک کند. افشین اکنون در انتقالی دوباره راهی خیبر خرم آباد شده و امیدوار به تکرار درخشش در جمع شاگردان عبدالله ویسی است.وی با اشاره به شرایط مناسبی که در سال گذشته و در ترکیب شهرداری آستارا پشت سر گذاشت می گوید: برای من سال خوبی بود و از این نظر که دوباره به فوتبال برگشتم اتفاق خوبی بود اگرچه در شرایط کرونا وضعیت همه سخت است و امیدوارم که همه در صحت و سلامت کامل وجود داشته باشند. یکی دو سال از شرایط فوتبال دور بودم و بازی نکرده بودم. برگشتم به فوتبال که وضعیت به خوبی پیش رفت و خداراشکر که به همراه تیم شهرداری آستارا قهرمان نیم فصل اول هم شدیم.افشین درباره جدایی زودهنگامش از نساجی مازندران در ابتدای فصل می گوید: نمی خواهم راجع به این مسائل صحبت کنم و به موقع درباره چنین اتفاقاتی صحبت خواهم کرد. اول فصل خیلی بد بود و اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد که حتما درباره آن صحبت خواهم کرد.ستاره اسبق فولادی ها که مدتی هم به عنوان مدل نامش مطرح شده بود درباره این تصمیمش می گوید: وقتی شما یک مدت فوتبال بازی نکنید و از میادین دور باشید حرف و حدیث فراوان می شود و همه تمرکزم روی فوتبال بود؛ جایی که علاقه داشتم را پیدا نمی کردم و به همین خاطر بازی نمی کردم. نمی خواستم در هر تیمی حضور داشته باشم و سعی کردم انتخاب خوبی داشته باشم. علاقه زیادی ندارم درباره اتفاقات صحبت کنم .من کار خاصی انجام نمی دادم و فقط روی تمرینات و آمادگی خودم تمرکز داشتم. منتظر یک فرصت بودم و یک تیم خوب و مربی خوب که بتوانم دوباره شروع کنم. که البته مربی و جایی که می خواستم پیدا نمی شد.افشین درباره اینکه آیا به خداحافظی از فوتبال هم فکر کرده می گوید: من تازه دوباره آمدم؛ حالاحالاها بازی می کنم. تا هر زمانی که بدانم مفید و موثر هستم به بازی کردن ادامه می دهم.بازیکن اسبق استقلال درباره وضعیت این تیم هم می گوید: همیشه شرایط استقلال را دنبال می کنم و پیگیر نتایج هم هستم. به هر حال پس از تغییر و تحول در هر تیم، تیم روحیه بهتر پیدا می کند و امیدوارم که این شوک مثبت باشد و بچه ها نتایج خیلی خوبی هم کسب کنند. برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آرش افشین: برگشتم و می‌خواهم به فوتبال ادامه دهم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×