روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "وینگر سابق استقلال راهی شهرداری آستارا شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وینگر سابق استقلال راهی شهرداری آستارا شد

بازیکن آبی پوشان که در لیگ چهاردهم فرصت بازی در جمع شاگردان امیر قلعه نویی را پیدا کرد، برای ادامه مسیر فوتبالی خود به شهرداری آستارا پیوست.

به گزارش "ورزش سه" علیرضا رمضانی وینگر 27 ساله و اصالتا زنجانی که در نیم فصل نخست رقابت های لیگ یک برای تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به میدان رفت و توانست یک گل به ثمر برساند، پس از جدایی از جمع شاگردان مهابادی وارد مذاکره با مسئولان شهرداری آستارا شد و پس از توافق با این تیم، قرارداد خود را به امضا رساند.رمضانی پیش از پیوستن به شهرداری آستارا، سابقه بازی در تیم های استقلال، صبای قم، ماشین سازی، تراکتور و نیروی زمینی را در کارنامه خود دارد؛ او در 21 سالگی با نظر امیر قلعه نویی با باشگاه استقلال تهران قراردادی سه ساله به امضا رساند و به فوتبال ایران معرفی شد و در همان فصل گل صعود آبی پوشان به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را به ثمر رساند.در ادامه راه علیرضا رمضانی در استقلال، او در هفته سیزدهم رقابت های لیگ و در دیدار مقابل صبا از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب دیدگی شد و ادامه فصل را از دست داد و سپس از استقلال به مقصد تراکتور جدا شد اما نتوانست دیگر چندان فرصت بازی را پیدا کند و حالا باید دید عملکرد او در تیم مدعی شهرداری آستارا در رقابت های لیگ یک چگونه خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وینگر سابق استقلال راهی شهرداری آستارا شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×