روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تغییر ساعت بازی های استقلال؛ 00:45 بامداد! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تغییر ساعت بازی های استقلال؛ 00:45 بامداد!

روزنامه عکاظ عربستان از تغییر دوباره ساعت دیدارهای گروه سوم با حضور استقلال خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، زمان زیادی تا آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باقی نمانده است و در حالیکه پیش از این ساعت و مکان برگزاری بازی های گروه های مختلف اعلام شده بود، حالا نشریه معتبر عربستانی از تغییر ساعت بازی های گروه استقلال خبر می دهد.نشریه عکاظ در خبری اختصاصی و به نقل از منابع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که AFC با درخواست باشگاه الاهلی برای تغییر ساعت آغاز دیدارهای گروه سوم این رقابت ها موافق کرده است. درحالیکه پیش از این ساعات 21:30 و 24 به وقت تهران بعنوان ساعات آغاز بازی های گروه سوم اعلام شده بود، ولی پس از درخواست باشگاه عربستانی و به دلیل آغاز ماه مبارک رمضان، تمامی دیدارها با 45 دقیقه تأخیر آغاز می شود.بدین ترتیب، بازی های نخست این گروه از ساعت 20:45 به وقت عربستان و 22:15 به وقت تهران برگزار می شود. دیدارهای دوم که بنا بود رأس ساعت 22:30 به وقت جده و 24 به وقت تهران آغاز شود نیز با 45 دقیقه تأخیر شروع می شود. بدین ترتیب چهار دیدار استقلال در این گروه، از ساعت 23:15 به وقت جده و ساعت 00:45 به وقت تهران آغاز خواهد شد.برنامه بازی های استقلال بنا بر ساعت جدید اعلام شده به شرح زیر خواهد بود:برگزاری بازی ها در استادیوم کینگ عبدالله جده (تمامی ساعت ها به وقت تهران):27 فروردین: استقلال – الاهلی / ساعت 00:4530 فروردین: استقلال – الشرطه / ساعت 00:45اول اردیبهشت: استقلال – الدحیل / ساعت 22:155 اردیبهشت: استقلال – الدحیل / ساعت 00:458 اردیبهشت: استقلال – الاهلی / ساعت 00:4510 اردیبهشت: استقلال – الشرطه / ساعت 22:15باید این نکته را متذکر شد از آنجایی که چهار دیدار استقلال بعد از ورود به روز جدید خواهد بود، تاریخ بازی ها نیز به روز جدید ذکر شده است. به طور مثال دیدار اول این گروه میان الدحیل و الشرطه ساعت 22:15 روز پنج شنبه 26 فروردین برگزار می شود و پس از پایان این دیدار و با ورود به نخستین دقایق از روز جمعه، استقلال به مصاف الاهلی می رود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تغییر ساعت بازی های استقلال؛ 00:45 بامداد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×