روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رکورد ویژه فکری؛ 13 ماه از شمال تا جنوب! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رکورد ویژه فکری؛ 13 ماه از شمال تا جنوب!

سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در یکسال گذشته شرایط جالب توجهی را گذرانده و در سه تیم تجربه سرمربیگری به دست آورده است.

به گزارش "ورزش سه" ششم اسفندماه 1398 بود که باشگاه نساجی و پس از پایان همکاری با محمدرضا مهاجری اعلام کرد که با محمود فکری مدافع سابق استقلال برای مدت یک و نیم فصل به توافق رسیده و فکری در فرصتی 10 هفته ای در پایان لیگ نوزدهم سکان هدایت نساجی را برعهده گرفت؛ نساجی در مدت حضور سرمربی جدیدش 4 پیروزی به دست آورد و 6 تساوی و هیچ شکستی نداشت.در پایان لیگ نوزدهم و با مطرح شدن پیشنهاد استقلال محمود فکری تصمیم گرفت تا قید ادامه همکاری با نساجی را بزند و در نقل و انتقالی جنجالی و پر سر و صدا سرمربی آبی پوشان پایتخت شد و کار خود را رسماً از 16 مهرماه 1399 آغاز کرد.اما همکاری فکری و استقلال آنقدرها که پیش بینی می شد و روی کاغذ قراردادی دو ساله منعقد شده بود، به درازا نینجامید و او پس از هجده هفته تجربه سرمربیگری استقلال در لیگ بیستم، از 12 اسفندماه 1399 از سمت خود استعفا داد و فرهاد مجیدی جای او را گرفت.شب گذشته مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان با اعلام خبری رسمی از انتخاب سومین سرمربی خود در لیگ بیستم و برکناری داریوش یزدی، محمود فکری را به عنوان سرمربی جدید نفتی ها در ادامه رقابت های لیگ انتخاب کردند.انتخابی که باعث شد تا سرمربی سابق نساجی و استقلال پس از گذشت تنها 13 ماه از انعقاد قرارداد با باشگاه شمالی، این بار در جنوب کشور فعالیت مربیگری خود را دنبال نماید و در فاصله 405 روز تجربه هدایت سه تیم نساجی، استقلال و نفت را به دست آورده باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رکورد ویژه فکری؛ 13 ماه از شمال تا جنوب! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×