روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اخطار سفت و سخت afc به نمایندگان عربستان " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اخطار سفت و سخت afc به نمایندگان عربستان

کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه های سعودی اخطار داد که باید تا زمان مقرر در هتل های محل اقامت خود، اسکان یابند.

به گزارش "ورزش سه"، کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال اخطاری به باشگاه های سعودی الهلال، الاهلی و النصر اعلام کرد که تمامی اعضای این تیم ها باید تا قبل از زمان مقرر، در هتل محل اقامت خود مستقر شده و تمامی موارد درخصوص پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.این سه نماینده فوتبال عربستان با ارسال نامه های خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا، درخواست کرده بودند که در زمان برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، در محل اردوهای همیشگی خود اقامت کنند که این مسئله با مخالفت AFC همراه شد.کنفدراسیون فوتبال آسیا به این سه باشگاه اعلام کرد که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و جدی گرفتن بحث قرنطینه، نمایندگان عربستان نیز همچون سایر تیم های حاضر در این رقابت ها، باید هتل محل اسکان خود را تعیین کنند و تمامی پروتکل ها در خصوص سایر تیم ها نیز در قبال نمایندگان عربستان اعمال خواهد شد.دیدارهای گروه های اول و چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در شهر ریاض برگزار می شود که فولاد در صورت پیروزی برابر العین راهی گروه چهارم می شود. بازی های گروه سوم با حضور استقلال نیز در شهر جده و به میزبانی الاهلی برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اخطار سفت و سخت afc به نمایندگان عربستان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×