روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "لیگ یک/ توقف آبی‌های خوزستان به نفع مدعیان " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لیگ یک/ توقف آبی‌های خوزستان به نفع مدعیان

توقف استقلال خوزستان برابر خوشه طلایی بیشتر از همه تیم های بالانشین لیگ یک را خوشحال کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال استقلال خوزستان که ازجمله مدعیان صعود به لیگ برتر است، از ساعت ۱۷ امروز چهارشنبه در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه رفت تا یکی از مسابقات هفته نوزدهم لیگ دسته اول را برگزار کند.استقلال خوزستان که با توجه به پیروزی سه تیم بالای جدول لیگ یک نیاز مبرم به کسب پیروزی خانگی مقابل خوشه طلایی داشت، با وجود حملات زیاد در نیمه اول و ایجاد چهار موقعیت جدی در مقابل یک موقعیت خطرناک حریف نتوانست به گل برسد تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند.در نیمه دوم خوشه طلایی ساوه بهتر کار کرد و روی شوت های از راه دور برنامه داشت که فرصت های این تیم همانند یک موقعیت استقلال خوزستان ثمری نداشت تا در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.استقلال خوزستان که در صورت پیروزی در بازی امروز به رده دوم جدول می رسید و فاصله دو امتیازی با تیم صدرنشین مس کرمان را حفظ می کرد، با توقف در این دیدار ۳۱ امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر نسبت به فجرسپاسی شیراز در جایگاه دوم جدول لیگ یک قرار گرفت و خوشه طلایی ساوه نیز با این نتیجه ۲۴ امتیازی شد و در رتبه یازدهم ایستاد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لیگ یک/ توقف آبی‌های خوزستان به نفع مدعیان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×