روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازی سرنوشت‌ساز تیم قطری در انتظار درخشش چشمی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازی سرنوشت‌ساز تیم قطری در انتظار درخشش چشمی

ام صلال در حضور مدافع ایرانی خود دیدار با السیلیه را آغاز می کند.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مهم ترین دیدارهای هفته بیست و یکم و ماقبل پایانی فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ ستارگان قطر، تیم فوتبال ام صلال که روزبه چشمی در آن عضویت دارد، از ساعت ۱۹:۴۵ امشب در ورزشگاه حمد بن خلیفه دوحه مقابل السیلیه قرار می گیرد.روزبه چشمی که مهره ثابت ام صلال در این فصل بوده و عملکرد خوبی در خط دفاعی تیمش ارائه کرده، در دیدار حساس امشب مقابل السیلیه و یاران رامین رضاییان نیز یکی از نفرات اصلی است و در خط دفاعی به میدان می رود.مدافع سابق استقلال که در این فصل ۱۶ بازی در لیگ ستارگان قطر انجام داده و یک گل به ثمر رسانده، امیدوار است در خط دفاعی تیمش نمایش خوبی داشته باشد و بتوانند به دومین پیروزی متوالی دست پیدا کنند.چشمی هفته قبل عملکرد درخشانی در خط دفاعی ام صلال مقابل الریان داشت؛ دیداری که توانستند به برتری ۳ بر ۲ برسند و مدافع ایرانی نیز با بازی خود در تیم منتخب هفته لیگ ستارگان جای بگیرد.تیم فوتبال ام صلال در حال حاضر ۱۸ امتیازی و تیم دهم جدول لیگ ستارگان قطر است که در صورت پیروزی در دیدار امشب برابر السیلیه بقای خود را قطعی خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازی سرنوشت‌ساز تیم قطری در انتظار درخشش چشمی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×