روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "چرا مرفاوی و عمران زاده به تمرین استقلال نرفتند؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا مرفاوی و عمران زاده به تمرین استقلال نرفتند؟

در تمرین امروز استقلال چند بازیکن و البته دو مربی غایب بودند.

به گزارش ورزش سه ، استقلال امروز در حالی تمرین کرد که صمد مرفاوی و حنیف عمران زاده در این تمرین غایب بودند و عنوان شد که به دلیل انجام پاره ای از کارهای اداری در این تمرین غایب بودند. جالب اینکه مهدی قایدی هم کار اداری داشت و با هماهنگی فکری در تمرین استقلال شرکت نکرد .غیبت مرفاوی و عمران زاده هم هماهنگ شده بود اما شنیدیم این دو مربی هنوز با استقلال قرارداد نبسته اند. البته آنها مثل سیروس دین محمدی اختلاف مالی ندارند ولی قرار شد طی روزهای آینده برای عقد قرارداد راهی باشگاه استقلال شوند.در تمرین امروز استقلال کارهای اصلی را دفتری انجام می داد.نویسنده: احمدرضا خلیلی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا مرفاوی و عمران زاده به تمرین استقلال نرفتند؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×