روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "هوادار به یاد کاپیتان خود مدعی صعود شد (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هوادار به یاد کاپیتان خود مدعی صعود شد (عکس)

تیم فوتبال هوادار امروز با پیروزی برابر استقلال ملاثانی  در هفته نوزدهم لیگ یک به جمع مدعیان صعود به لیگ برتر اضافه شد. 

به گزارش طرفداری، تیم فوتبال هوادار در شرایطی امروز به مصاف استقلال ملاثانی رفت که شاگردان رضا عنایتی با چند تغییر نسبت به نیم فصل اول آماده حضور در نیم فصل دوم لیگ یک شدند.بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل مساوی به پایان رسید اما در نیمه دوم این اسماعیل کیانی بود که در دقیقه ۵۲ موفق شد گل اول را وارد دروازه استقلال ملاثانی کند.در کمال ناباوری در دقیقه ۸۲ استقلال ملاثانی گل تساوی را زد اما در دقیقه ۹۱ حسین صادقی گل برتری هوادار را وارد دروازه استقلال ملاثانی کرد تا شاگردان عنایتی ۳ امتیاز حساس این بازی را کسب کنند.نکته جالب اینکه بعد از این گل به درخواست امین منوچهری بازیکنان هوادار عدد ۱۰ را نشان دادند تا به این شکل یاد امیرحسین فشنگچی که به تازگی عمل جراحی خو د را پشت سرگذاشته را زنده کنند.تیم فوتبال هوادار با این پیروری به فاصله یک امتیازی رده دوم جدول و ۵ امتیازی مس صدرنشین رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هوادار به یاد کاپیتان خود مدعی صعود شد (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×