روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "همام طارق: در پنالتی‌ها بهتر بودیم و پیروز شدیم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

همام طارق: در پنالتی‌ها بهتر بودیم و پیروز شدیم

تیم نیروی هوایی عراق موفق شد با برتری در ضربات پنالتی برابر الوحده عربستان به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

به گزارش ورزش سه، همام طارق وینگر تیم نیروی هوایی عراق، پس از پیروزی برابر الوحده عربستان به خبرنگاران گفت: الحمدلله به خاطر پیروزی در برابر الوحده عربستان در ورزشگاه حریف و صعود به مرحله گروهی در مسابقات قهرمانی آسیا، همه ما از این پیروزی خبسیار خوشحالیم.هافبک سابق استقلال افزود: "ما در ضربات پنالتی بهتر از الوحده عمل کردیم. نیمه اول را بدون تمرکز بازی کردیم و به دلیل نحوه بازی با مشکل روبرو شدیم و گل خوردیم ، اما در نیمه دوم موفق شدیم و نتیجه را به تساوی رساندیم. الوحده مسابقه خوبی را انجام داد و این دیدار یک بازی جوانمردانه بین دو تیم بود. ما در نیمه دوم موقعیت های بیشتری ایجاد کردیم و در ضربات پنالتی بردیم.همام طارق در پایان گفت: ما به هواداران نیروی هوایی و مردم عراق تبریک می گوییم و به آنها قول می دهیم در مسابقات آسیایی در سطح مورد انتظار فوتبال عراق ظاهر شوند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " همام طارق: در پنالتی‌ها بهتر بودیم و پیروز شدیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×