روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "انصراف مرفاوی از حضور در نفت مسجدسلیمان " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

انصراف مرفاوی از حضور در نفت مسجدسلیمان

یکی از دستیارانی که سرمربی جدید تیم نفت مسجد سلیمان برای خود انتخاب کرده بود از حضور در این تیم انصراف شد.

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجد سلیمان لیگ امسال را با هدایت مجتبی حسینی آغاز کرد و پس از جدایی او داریوش یزدی هدایت این تیم را عهده دار شد اما این مربی هفته گذشته جدایی زودهنگامی از جمع نفتی ها داشت.باشگاه نفت مسجد سلیمان به دنبال این اتفاق، محمود فکری را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد. به این ترتیب محمود فکری که به تازگی از هدایت استقلال کنار رفته بود، به عنوان سومین سرمربی نفتی ها در این فصل کار خود را شروع کرد.فکری در کادر فنی نفت مسجد سلیمان از ترکیب کادر فنی خود در نساجی و استقلال بهره برده و حنیف عمران زاده و صمد مرفاوی را به عنوان دو دستیارش انتخاب کرد.صمد مرفاوی اما امروز از حضور در کادر فنی تیم نفت مسجد سلیمان انصراف داد تا به این ترتیب حنیف عمران زاده تنها دستیار استقلالی فکری در نفت مسجد سلیمان باشد. حال باید دید سرمربی جدید نفتی ها چه کسی را جایگزین مرفاوی خواهد کرد؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " انصراف مرفاوی از حضور در نفت مسجدسلیمان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×