روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "درخواست همراهی از استقلالی‌ها برای تمدید " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

درخواست همراهی از استقلالی‌ها برای تمدید

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از بازیکنان این تیم درخواست کرد برای تمدید قرارداد همراهی لازم را داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی عبدیان پس از حضور در باشگاه استقلال و مذاکره ای که با هروویه میلیچ برای تمدید قرارداد داشت، اظهار کرد: از نظر عدد و ارقام، مدت و شرایط به توافق رسیدیم و این بازیکن خیلی زحمت کشید، محبت کرد و با ما راه آمد. با اینکه طی سالیان اخیر در پرداختی و شرایط اذیت شده بود، اما همکاری کامل را با ما انجام داد.او ادامه داد: یک مشکل کوچک مانده و روز شنبه استعلام مالیات او را می گیرند تا ان شاالله این موضوع حل شود و قراردادش به ثبت برسد.عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مالیات میلیچ باید توسط این بازیکن پرداخت شود یا باشگاه، عنوان کرد: طبق قانون، باشگاه ها و هیچ شرکت دولتی یا خصوصی نمی تواند مالیات طرف مقابل خود را پرداخت کند و آن شخص باید مستقیما مالیاتش را بپردازد، اما در بحث اضافه کردن درصدها در قراردادش مشکلات و استعلام هایی هست که باید انجام شود.عبدیان یادآور شد: هنوز در ابتدای سال هستیم و درصدهای مالیاتی جدید را اعلام نکرده اند. باید استعلام گرفته شود تا قرارداد میلیچ امضاء شود.او درباره وضعیت قرارداد شیخ دیاباته ابراز کرد: دیاباته تا پایان سال قرارداد دارد و کادر فنی تیم هر بازیکنی را بخواهد، با او مذاکره می کنیم. ان شاالله عوامل باشگاه نیز همکاری کنند تا قراردادهای بازیکنان مدنظر سرمربی را تمدید کنیم.عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال یادآور شد: درست است که بازیکنان استقلال در سال گذشته در بحث دریافتی هایشان اذیت شدند، اما امیدوار هستیم همکاری لازم با باشگاه انجام شود تا دغدغه کادر فنی و بازیکنان را برطرف کنیم. البته باشگاه استقلال هر سال مشکل مالی داشته و مربوط به الان نیست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " درخواست همراهی از استقلالی‌ها برای تمدید از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×