روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دلیل نهایی نشدن انتقال قاسمی‌نژاد به استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دلیل نهایی نشدن انتقال قاسمی‌نژاد به استقلال

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال پیرامون دلیل عدم حضور ستاره پدیده در جمع آبی ها توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی عبدیان پیرامون نهایی نشدن انتقال امین قاسمی نژاد و هجمه هایی که علیه وی و باشگاه استقلال به وجود آمده است، عنوان کرد: خیلی راجع به این موضوع صحبت شد و نیازی نمی بینم دوباره اظهار نظر کنم. ما تلاش خود را انجام دادیم، اما شرایط آخر سال به گونه ای بود که نمی توانستیم پول نقد را به باشگاه مشهدی پرداخت کنیم.او یادآور شد: شایعاتی هم در فضای مجازی مطرح شده که بنده قبول نکردم برای این انتقال چک بدهم که درست نبود چراکه بنده دسته چک شخصی ندارم تا بخواهم این کار را انجام دهم ولی قبول کرده بودم که پشت چک را امضاء کنم ولی باشگاه پدیده نیز در شرایطی قرار داشت که مدیریت نداشت و با تغییر و تحول مواجه شده بود.عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: اگر طرف مقابل ما چک را می گرفت و آن چک پاس نمی شد، آن فرد باید متعهد می شد تا چک را پرداخت کند چون وضعیت باشگاه پدیده نامشخص بود و باید به تیم تعهد می داد. البته به آنها حق می دهم چراکه در شرایط بدی در پایان سال قرار داشتیم و توان پرداخت نقدی وجود نداشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دلیل نهایی نشدن انتقال قاسمی‌نژاد به استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×