روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ابهام در خارجی های الدحیل برای تقابل با استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ابهام در خارجی های الدحیل برای تقابل با استقلال

سرمربی تیم الدحیل قطر اعلام کرد که فعلا اسامی 4 بازیکن خارجی خود برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را اعلام نیم کند.

به گزارش "ورزش سه"، الدحیل یکی از حریفان استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، فردا در آخرین هفته از رقابت های لیگ ستارگان قطر، به مصاف الاهلی می رود تا پس از این بازی، آنها راهی جده شده و در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.صبری لموشی سرمربی الدحیل در نشست خبری پیش از این بازی اعلام کرد فعلا قصدی برای معرفی خارجی هایش در ACL ندارد. او گفت: بازی با الاهلی آخرین تمرین ما قبل از سفر به جده است و من اسامی بازیکنان خارجی خود برای شرکت در این رقابت ها را فاش نمی کنم اما می دانیم که در لیگ قهرمانان آسیا فقط به 4 بازیکن خارجی اعتماد خواهیم کرد. آنها بازیکنان حرفه ای هستند و ما باید با این موضوع کنار بیائیم که تنها 4 نفر را می توانیم با خودمان به جده ببریم چرا که این آیین نامه مسابقات است.مهدی بن عطیه مراکشی، ادمیلسون جونیور و دودو برزیلی و مایکل اولانگای کنیایی چهار بازیکن خارجی الدحیل هستند ضمن اینکه علی کریمی بازیکن سابق استقلال جزو خارجی های الدحیل محسوب می شود ولی حضور او به عنوان سهمیه آسیایی الدحیل قطعی است.صبری لموشی برای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باید روی نام یکی از آن 4 نفر خط قرمز بکشد که گمان می رود آن فرد مورد نظر، مایکل اولانگا باشد چرا که این بازیکن از زمان حضور در الدحیل نتوانست انتظارات را برآورده کند و در مدت حضور در الدحیل، طی 8 دیداری که به میدان رفته، 4 گل به ثمر رسانده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ابهام در خارجی های الدحیل برای تقابل با استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×