روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ورود مهاجم استقلالی برای جبران مقابل پرسپولیس " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ورود مهاجم استقلالی برای جبران مقابل پرسپولیس

مهاجم جوان نساجی مازندران با نظر سرمربی این تیم در دیدار با پرسپولیس وارد زمین شد.

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران که هم اکنون با یک گل از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی عقب است و دو موقعیت جدی روی دروازه سرخ داشته، در لحظات پایانی تغییرات هجومی در ترکیب خود به وجود آورد.سجاد آقایی که در نقل و انتقالات نیم فصل به عنوان بازیکن قرضی از استقلال به نساجی آمده و در دیدارهای اخیرشان نیز به میدان رفته از دقیقه ۸۰ مسابقه امروز برابر پرسپولیس نیز وارد زمین شد.سجاد آقایی که در بازی حساس نساجی مقابل سایپا حضور تعویضی در زمین داشت و موفق شد پاس گل برتری تیمش را به زیبایی به محمود قائدرحمتی بدهد، اکنون نیز در شرایطی به ترکیب نساجی اضافه که با یک گل از پرسپولیس عقب هستند و امید زیادی به گلزنی دارند.آقایی در فرصت کوتاهی که برابر پرسپولیس دارد، کار سختی مقابل مدافعان و دروازه بان سرخ پوش خواهد داشت ولی یکی از امیدهای اصلی گلزنی نساجی در لحظات پایانی است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ورود مهاجم استقلالی برای جبران مقابل پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×