روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استراحت به چشمی پس از نمایش درخشان " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استراحت به چشمی پس از نمایش درخشان

مدافع ایرانی ام صلال در آخرین مسابقه فصل در ترکیب قرار نمی گیرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال ام صلال در حالی امشب آخرین مسابقه فصل جاری خود در لیگ ستارگان قطر را مقابل الغرافه برگزار می کند که روزبه چشمی را پس از نمایش درخشان اخیرش در ترکیب ابتدایی نخواهد داشت.روزبه چشمی پس از آنکه در دیدار دو هفته قبل مقابل الریان عملکرد خوبی مقابل الریان رده سومی و یاران شجاع خلیل زاده داشت، در پیروزی ۳ بر ۲ تیمش نقش مثبتی ارائه کرد و در تیم منتخب هفته لیگ ستارگان قطر جای گرفت، در بازی اخیرشان برابر الیسیلیه نیز موثر ظاهر شد.مدافع ثابت استقلال در بازی هفته گذشته برابر السیلیه دو نجات دروازه در ابتدای مسابقه و دقایق پایانی داشت و بهترین عملکرد را در پیروزی یک بر صفر تیمش ایفا کرد که همین برد برای قطعی شدن بقای ام صلال در لیگ ستارگان قطر کافی بود.حالا پس از قطعی شدن ادامه حضور ام صلال در لیگ ستارگان، سرمربی این تیم تصمیم گرفته به نفرات اصلی خود ازجمله روزبه چشمی استراحت دهد و به نفراتی که فرصت کمتری در این فصل برای بازی داشتند، استراحت بدهند.تیم فوتبال ام صلال از ساعت ۲۲ امشب(شنبه) مقابل الغرافه رده ششمی قرار می گیرد که کسب پیروزی در این بازی و شکست الوکره در بازی این هفته می تواند منجر به صعودشان به رتبه نُهم جدول لیگ ستارگان قطر شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استراحت به چشمی پس از نمایش درخشان از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×