روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استارت فروزان در آسیا با کلین شیت " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استارت فروزان در آسیا با کلین شیت

گلر باتجربه فولاد خوزستان در اولین حضورش در لیگ قهرمانان آسیا با کلین شیت استارت زد.

به گزارش ورزش سه، محسن فروزان که طی سالیان اخیر با بدشانسی بزرگی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا ناکام ماند، اولین تجربه حضورش در این تورنمنت را با فولاد خوزستان با صعود بزرگ برابر العین امارات جشن گرفت.فروزان که با تجربه حضور در تیم های استقلال و تراکتور به عنوان یکی از مهره های قابل اعتنای جواد نکونام در این رقابت پا به میدان گذاشته بود، در پلی آف سرنوشت ساز مقابل العین امارات توانست اولین کلین شیت خود را در آسیا ثبت کند.نمایش او برابر العین امارات که برگرفته از تجربه بالای شماره یک فولاد خوزستان بود، در دو صحنه کاملا نمود پیدا کرد که مهمترین آن را می توان سیو موفق در مصافی تک به تک یاد کرد.با این حال مسلما کار اصلی برای فروزان و فولاد خوزستان مسلما در مرحله گروهی آغاز خواهد شد و باید دید شاگردان جواد نکونام در این رقابت سخت چه عملکردی را به جا خواهد گذاشت و پلندپروازی آنها تا کجا ادامه خواهد داشت.فولاد خوزستان امشب موفق شد در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۴ -٠ و با گل های حردانی، پاتوسی و لوسیانو پریرا (٢گل) برابر العین امارات به برتری بزرگی دست یابد و راهی مرحله گروهی رقابت ها شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استارت فروزان در آسیا با کلین شیت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×