روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دوئل مطهری و قایدی با ترابی در آسیا " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دوئل مطهری و قایدی با ترابی در آسیا

با پایان دور رفت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، ستاره های استقلال و پرسپولیس در چند بخش رقابت نفس گیری با هم دارند.

به گزارش "ورزش سه"، دور سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید و بررسی عملکرد فردی بازیکنان در هر بخش جالب توجه است که در این میان، نبرد میان مطهری و ترابی در بخش بهترین پاسورهای لیگ و جدال قایدی و ترابی در زمینه بیشترین خلق موقعیت دیدنی است.ارسلان مطهری که در 2 بازی برای استقلال به میدان رفته، موفق به ثبت 3 پاس گل شده است. او شب گذشته زمینه ساز دو گل تیمش بود و یک گل نیز به ثمر رساند تا مرد اول آبی پوشان در خط حمله باشد. در سوی مقابل نیز مهدی ترابی حضور دارد. او نیز 3 بار در بازی های پرسپولیس پاس گل داده است.ترابی در بازی برابر الوحده پاس تک گل بازی را به حسینی داد، مقابل الریان نیز زمینه ساز گل کامیابی نیا بود و مقابل گوا هم مجددا به جلال حسینی یک پاس گل داد. مطهری هم شب گذشته سازنده گل های دیاباته و اسماعیلی بود و برابر الاهلی هم به قایدی پاس گل داد تا این دو نفر برای کسب عنوان بهترین پاسور ACL با یکدیگر در رقابت باشند. البته ترابی و مطهری در این بخش تنها نیستند و محمد البریک از الهلال نیز با 3 پاس گل با آنها در رتبه اول مشترک قرار دارد. ضمن اینکه فرشید اسماعیلی با 2 پاس گل، دیگر بازیکن ایرانی حاضر در میان برترین های این بخش است.در بخش خلق موقعیت نیز مهدی ترابی با اختلاف زیاد صدرنشین است. ستاره این روزهای پرسپولیس تاکنون در 3 بازی موفق به خلق 14 موقعیت شده که آمار بسیار خوب و قابل توجهی است. مهدی قایدی نیز با 9 ایجاد فرصت گلزنی، در تعقیب ترابی است. امید عالیشاه با 8 و هروویه میلیچ با 7 خلق موقعیت در میان 10 نفر برتر حضور دارند تا این آیتم در اختیار سرخابی های پایتخت باشد.با توجه به اینکه در صورت صعود استقلال و پرسپولیس به دور بعدی این رقابت ها احتمال رویارویی دو تیم زیاد است، جدال ترابی و عالیشاه با قایدی، مطهری و میلیچ برای تصاحب بهترین های این بخش جالب توجه خواهد بود البته باید توجه داشت که دور برگشت این رقابت ها باقی مانده و قطعا این آمار دستخوش تغییرات خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دوئل مطهری و قایدی با ترابی در آسیا از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×