روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "afc: درباره بازی استقلال – الهلال تصمیم نگرفته ایم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

afc: درباره بازی استقلال – الهلال تصمیم نگرفته ایم

بازی های حذفی لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز برگزار می شود؟ آیا اگر قرار به برگزاری بازی ها بر اساس شیوه ی از پیش تعیین شده باشد آیا استقلال می تواند در تهران از الهلال پذیرایی کند؟ 

به گزارش "ورزش سه"، نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره رویارویی نمایندگان ایران و عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان توضیح داد. ویندسور جان به روزنامه الریاضیه عربستان گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز درباره بازی تیم های ایرانی و عربستانی تصمیمی نگرفته است.نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم چنین گفت: این موضوع نیازمند بررسی های بیشتر و اطلاع از شرایط همه گیری ویروس کرونا است تا بتوانیم تصمیم درستی در مورد زمان برگزاری دیدارهای یک هشتم نهایی و همچنین منطقه شرق آسیا بگیریم. نشستی در این مورد با مشارکت تمامی کمیته های AFC در مالزی برگزار می شود و کلیه پیشنهادها بررسی خواهد شد. ما منتظر نتایج گروه های پنج گانه در شرق آسیا نیز می مانیم. با این وجود همه گزینه ها روی میز هستند و برای ما ایمنی رقابت ها و سلامتی بازیکنان در اولویت است.گفتنی است در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تراکتور مهمان تیم النصر است و استقلال باید پذیرای تیم الهلال باشد. بر اساس تصمیمی که در ماه مارس 2016 از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته شده دیدار تیم های ایرانی و عربستانی باید در کشور بیطرف برگزار شود. این در حالی است که به تازگی تیم های ایرانی برای حضور در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان آسیا و بازی با تیم های عربستانی راهی این کشور شدند. از سویی صحبت ها بر این است به خاطر ویروس کرونا و هم چنین استفاده از کمک داور ویدئویی بازی های حذفی لیگ قهرمانان آسیا تا مشخص شدن چهره ی تیم فینالیست در یک کشور و به صورت متمرکز برگزار شود که بر اساس خبرهای مخابره شده دو کشور عربستان و امارات که هر یک دو نماینده در این مرحله دارند، برای میزبانی اعلام آمادگی کرده اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " afc: درباره بازی استقلال – الهلال تصمیم نگرفته ایم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×