روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "رقیب مجیدی و استقلال، وارد عربستان شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رقیب مجیدی و استقلال، وارد عربستان شد

خوزه مورایس سرمربی جدید الهلال شب گذشته به همراه 6 دستیار خود وارد عربستان شد تا به صورت رسمی کارش را آغاز کند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه الهلال که در ابتدای فصل سرمربی خود رازاوان لوچسکیو رومانیایی را از سمتش برکنار کرده بود، شب گذشته نیز پس از کسب نتایجی که باب میل مدیران و هواداران این باشگاه نبود، تصمیم گرفت تا روجریو میکال سرمربی برزیلی خود را برکنار و خوزه مورایس را جایگزین او کند.خوزه مورایس که سالها به عنوان دستیار خوزه مورینیو در تیم های چلسی، رئال مادرید و اینترمیلان حضور داشت، در سه گانه تاریخی نراتزوری در سال 2010 مغز متفکر کادرفنی آقای خاص بود و سهم بزرگی در موفقیت های کسب شده مورینیو داشت.مورایس که در سال 2009 یک قهرمانی در لیگ تونس در کارنامه دارد، به همراه الشباب در سال 2014 به قهرمانی سوپرکاپ عربستان رسید. او در سال 2019 هدایت چونبوک موتورز کره جنوبی را برعهده گرفت و در دو سال پیاپی این تیم را به قهرمانی لیگ کره جنوبی و یک قهرمانی جام حذفی رساند.مورایس که در سال 2019 به عنوان مربی سال فوتبال کره جنوبی انتخاب شد، شب گذشته با یک پرواز اختصاصی با هواپیمای چارتری که باشگاه الهلال برای او تدارک دیده بود، به همراه 6 دستیار خود وارد عربستان شد تا در بازی بعدی الهلال مقابل تیم سابقش یعنی الشباب روی نیمکت آبی های ریاض بنشیند.قرارداد مورایس با الهلال 2 ماهه و با قابلیت بند تمدید است که در صورت کسب نتایج مطلوب، این قرارداد طولانی تر خواهد شد و به احتمال فراوان، مورایس در بازی الهلال و استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، روبروی فرهاد مجیدی قرار خواهد گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رقیب مجیدی و استقلال، وارد عربستان شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×