روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تصمیم عجیب مهاجم استقلال در فضای مجازی(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تصمیم عجیب مهاجم استقلال در فضای مجازی(عکس)

مهاجم استقلال در تصمیمی عجیب همه پست های خود با پیراهن استقلال را از صفحه شخصی اش پاک کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، آرمان رمضانی مهاجم سابق پرسپولیس که در نقل وانتقالات زمستانی فوتبال ایران راهی استقلال شد، هنوز نتوانسته دل هواداران این تیم را به دست بیاورد. رمضانی که با پیوستن به استقلال یک انتقال جنجالی و پرحاشیه را رقم زد، امیدوار بود که در ترکیب آبی های پایتخت بتواند جایگاه ثابتی برای خود دست و پا کند و اتفاقات تلخ گذشته را فراموش کند اما این اتفاق رخ نداده است.این مهاجم بلندقامت در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز در چند بازی به عنوان بارتعویضی به میدان رفت و توفیق چندانی نداشت.حالا اما در بازگشت استقلال به تهران رمضانی اقدام عجیبی انجام داده است. او پست هایی که در اینستاگرامش با پیراهن استقلال قرار داده بود را پاک کرده تا مشخص شود از برخی مسائل دلخوری دارد.فرصت گلزنی که رمضانی در دقایق پایانی دیدار با الشرطه استقلال از دست داد، دلیلی بود تا هواداران نسبت به عملکردش ابراز نارضایتی کنند و شاید تصمیمی که این مهاجم در اینستاگرام گرفته نیز به همین اعتراض های هواداران برگردد.باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره این بازیکن رخ خواهد داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تصمیم عجیب مهاجم استقلال در فضای مجازی(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×