روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "وعده مدیریت استقلال برای تمدید قرارداد با ستاره‌ها " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وعده مدیریت استقلال برای تمدید قرارداد با ستاره‌ها

سخنگوی استقلال اعلام کرد برای حفظ ستاره ها در نقل و انتقالات از حالا اقدام کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه تا پایان فصل فوتبال ایران زمان زیادی باقیمانده اما نگرانی هایی بابت جدایی برخی بازیکنان و حتی ترانسفر شدن نفرات وجود دارد. در این باره خواسته هواداران از مدیران باشگاه این است که اقدامات لازم برای تمدید قرارداد با ستاره ها را عقب نیندازند.حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که با توجه به تجربیات تلخ گذشته برای حفظ شاکله تیم برای فصل آینده چه تضمینی می دهند، گفته است: «ما مدیرانی که اکنون مسئولیت داریم یکبار اول فصل نشان دادیم سابقه منفی که اشاره شد را نداریم.»وی افزود: «همه دست به دست هم دادیم که شاکله تیم را حفظ کنیم، هر چند که دو عزیز به نام های چشمی و کریمی جدا شدند. بازیکنان خوبی نیم فصل اضافه شدند که خودش نشان می دهد تجربه ما منفی نیست. برنامه هایی نیز داریم که داشته های مان را حفظ کرده و حتی اضافه هم بکنیم.»باید دید در هفته های آینده کدام بازیکنان استقلال قراردادهای خود را تمدید می کنند و چه اتفاقاتی در نقل و انتقالات این تیم برای فصل بعد رخ می دهد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وعده مدیریت استقلال برای تمدید قرارداد با ستاره‌ها از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×