روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پاسخ استقلال به پرسپولیس درباره زمان دربی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاسخ استقلال به پرسپولیس درباره زمان دربی

باشگاه استقلال نسبت به اعتراض پرسپولیسی ها به زمان دربی واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس برنامه ریزی جدید سازمان لیگ اگرچه دیدار دربی پرسپولیس و استقلال دو روز به تعویق افتاده اما این مسابقه بازهم در شرایطی برگزار می شود که تعداد دیدارهای دو تیم برابر نیست. از این رو چنین مساله ای اعتراض هایی را در فضای مجازی در پی داشته است.حجت نظری سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه استقلال بازی هایش قبل از دربی کمتر از پرسپولیس است، بیان کرد: «ما عقب تر از باشگاه های دیگر نیستیم و اوضاع ما بهتر بوده و انصافا تلاش خود را برای بهبود شرایط می کنیم. اینکه باشگاه رقیب در مورد بازی ها موضع گرفته چیزی است که کاظمی مدیر رسانه ای باشگاه به آن واکنش نشان داده است.»نظری همچنین گفت: «ما تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم. اگر قرار است بازیها برگزار شود باید برابر و شرایط دقیقا مثل نیم فصل اول باشد. آنوقت است که باید انتظار عدالت باشیم. اگر بازی ها برگزار شود در حق تیم استقلال اجحاف می شود ولی با این وجود ما به دنبال حق باشگاه استقلال هستیم.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاسخ استقلال به پرسپولیس درباره زمان دربی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×