روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "هیات مدیره استقلال از جدایی کمالوند بی‌اطلاع بود! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هیات مدیره استقلال از جدایی کمالوند بی‌اطلاع بود!

با اعلام حجت نظری اعضای هیات مدیره استقلال از جدایی فراز کمالوند بی اطلاع بوده اند.

به گزارش "ورزش سه"، جدایی فراز کمالوند از جمع کادرفنی استقلال و پیوستن او به سایپا طی دو روز گذشته حواشی زیادی را ایجاد کرده است. در این خصوص بسیاری از هواداران استقلال مواضع تندی علیه مدیریت باشگاه گرفتند و احمد مددی مدیرعامل را خطاب قرار دادند. حالا نیز مشخص شده که مددی برای صدور رضایتنامه کمالوند برای جدایی با هیات مدیره مشورتی انجام نداده است.همین موضوع باعث ناراحتی اعضای هیات مدیره استقلال از مددی نیز شده است. حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال در این خصوص گفت: «واقعیت این است که اعضای هیات مدیره از این انتقال اطلاع نداشته و ما هم شوکه شدیم. در بازگشت تیم استقلال به ایران جریان و شایعاتی مربوط به جدایی کمالوند رخ داد و در همان زمان مهدی عبدیان از وی پرسید که آیا صحبتی با باشگاه سایپا داشته که پاسخ کمالوند چندان شفاف نبود.همین موضوع سبب شد عبدیان چنین بحثی را تعبیر به صحت نداشتن کند.»سخنگوی استقلال در این بحث ادامه داد: « واقعا از هیات مدیره از این انتقال بی اطلاع بودند و انتظار هم نداشتند که کمالوند به سایپا برود. انتظار داشتیم همان گونه که از هر لحاظ با مددی در تعامل بودیم، این موضوع را هم به ما اطلاع می داد، اما به هر حال کمالوند موقعیت سرمربیگری سایپا را به دست آورده بود و می خواست در آنجا فعالیت کند.»این در شرایطی است که انتقال کمالوند به سایپا کاملا قانونی صورت گرفته و باشگاه استقلال با توجه به رضایت احمد مددی مدیرعامل خود نمی تواند ادعایی در این خصوص داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هیات مدیره استقلال از جدایی کمالوند بی‌اطلاع بود! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×