روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قرنطینه پرسپولیسی‌ها به پایان رسید (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قرنطینه پرسپولیسی‌ها به پایان رسید (عکس)

پس از دو روز سخت و پرماجرا، بازیکنان پرسپولیس از قرنطینه خارج شدند.

به گزارش ورزش سه، این خبر را دقایقی قبل رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس انتشار داد تا مشخص شود بازیکنان پرسپولیس می توانند از هتل المپیک خارج شوند و به خانه خود بروند. این تصمیم پس از منفی شدن تست کرونا گرفته شد.این در حالی است که طبق پروتکل وزارت بهداشت، هر تیمی که از خارج از کشور به ایران می آید باید ۱۴ روز در قرنطینه باشد اما این موضوع که کلا برای سه تیم دیگر اعمال نشد و پرسپولیس هم پس از دو روز پرماجرا از قرنطینه خارج شد.سرخپوشان پایتخت دو آزمایش کرونا را پشت سر گذاشتند که هر دو منفی بود. آن ها از اواسط فروردین و برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در هند، وارد فضای ایزوله شدند و حالا پس از ۲۱ روز به حالت عادی برمی گردند.پرسپولیس روز یکشنبه هفته آینده باید در مقابل سپاهان قرار بگیرد و روز جمعه هم به مصاف استقلال خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قرنطینه پرسپولیسی‌ها به پایان رسید (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×