روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تساوی در دربی تدارکاتی آبی‌ها در اهواز " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تساوی در دربی تدارکاتی آبی‌ها در اهواز

استقلال ملاثانی و استقلال خوزستان در دیدار تدارکاتی به تساوی یک بر یک رسیدند.

به گزارش ورزش سه، نیمه نخست بازی با نتیجه بدون گل مساوی به پایان رسید اما در نیمه دوم هر دو سرمربی با تغییرات عمده تیمشان را به میدان فرستادند که این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.تک گل استقلال ملاثانی روی سانتر مهدی فیاضی و ضربه تمام کننده سجاد عبدویی به ثمر رسید و تک گل استقلال خوزستان را محمد معاوی به ثمر رساند. محمد معاوی از بازیکنان موثر و قدیمی تیم استقلال خوزستان به حساب می آید که در صعود قبلی این تیم نقش قابل توجهی را ایفا کرد.در این هفته از مسابقات تیم استقلال خوزستان میزبان ملوان خواهد بود و استقلال ملاثانی باید در کرج به مصاف گل ریحان البرز برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تساوی در دربی تدارکاتی آبی‌ها در اهواز از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×