روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش دستیار سابق شفر به شایعه دستیاری مجیدی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش دستیار سابق شفر به شایعه دستیاری مجیدی

دستیار وینفرد شفر در استقلال اعلام کرد هیچ تماسی با او برای بازگشت به این تیم گرفته نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، این روزها فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به دنبال آن است تا یک دستیار خارجی را به جمع کادرفنی اش اضافه کند. در این خصوص گفته می شد که یکی از گزینه های مجیدی برای حضور در استقلال جیری ساناک مربی اهل جمهوری چک است.این مربی که در زمان سرمربیگری وینفرد شفر در استقلال دستیار این مربی آلمانی بود، طی یکی دو روز گذشته با انتشار تصاویری از دوران حضورش در جمع آبی های پایتخت به شایعه دستیاری فرهاد مجیدی دامن زد اما حالا اعلام کرده که هیچ صحبتی برای بازگشتش انجام نشده است.ساناک که از دوران قبلی حضور در استقلال از باشگاه طلبکار هم هست و به فیفا شکایت کرده، در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده که هیچ صحبتی از سوی باشگاه با او برای بازگشت نشده اما اگر چنین بحثی مطرح شود، استقبال می کند.باشگاه استقلال هنوز هیچ واکنشی به گمانه زنی ها درباره انتخاب مربی جدید نداشته و حال باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره دستیار خارجی فرهادمجیدی رخ می دهد .

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش دستیار سابق شفر به شایعه دستیاری مجیدی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×