روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تلاش برای رساندن کاپیتان استقلال به ذوب آهن " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تلاش برای رساندن کاپیتان استقلال به ذوب آهن

احتمال دارد کاپیتان استقلال دیدار با ذوب آهن اصفهان را از دست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، وریا غفوری کاپیتان باتجربه آبی ها در دقایق پایانی دیدار آخر دور گروهی لیگ قهرمانان مقابل الشرطه مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد.این مصدومیت غفوری نگرانی هایی درباره حضور او در مسابقه لیگ برتر مقابل ذوب آهن ایجاد کرده است. کاپیتان استقلال از امروز اقدامات درمانی اش را زیر نظر کادر پزشکی تیمش شروع می کند اما ممکن است به بازی پیش رو نرسد.پزشکان استقلال در تلاش هستند تا غفوری مشکلی برای بازی با ذوب آهن نداشته باشد اما با توجه به اینکه دربی پایتخت نزدیک است فرهاد مجیدی درباره استفاده از غفوری ریسک نخواهد کرد.غفوری تنها در صورتی در هفته بیست و دوم لیگ برتر مقابل ذوب آهن به میدان می رود که به آمادگی صد درصدی رسیده باشد و در غیراینصورت بازی نخواهد کرد تا برای دربی پایتخت با پرسپولیس آماده شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تلاش برای رساندن کاپیتان استقلال به ذوب آهن از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×