روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت سرلک؛ پایان نگرانی یحیی (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت سرلک؛ پایان نگرانی یحیی (عکس)

میلاد سرلک هافبک دفاعی تیم پرسپولیس در تمرین روز گذشته شرکت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، میلاد سرلک که به دلیل آسیب دیدگی آخرین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد، در نخستین جلسات تمرینی پرسپولیس در تهران شرکت کرد تا مشخص شود مشکلی برای بازی با سپاهان و استقلال ندارد.سرلک که جزو ۵ هافبک پرسپولیس با بیشترین میزان حضور در زمین قرار دارد، در لیگ قهرمانان جزو خوبی با کمال کامیابی نیا تشکیل داد و با قدرت بازیسازی و انتقال توپ، به فرآیند هجومی قرمزها یاری رساند.حالا باید دید در ۵ تمرین باقی مانده تا تقابل با سپاهان، یحیی گل محمدی کدام دو بازیکن را در پست هافبک دفاعی قرار خواهد داد اما نکته مهم این است که سرلک به تمرینات برگشته و مصدومیتش جدی نیست. کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی در تمرین دیروز شرکت نکردند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت سرلک؛ پایان نگرانی یحیی (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×