روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شباب الاهلی، رقیب الهلال در جذب هافبک کالیاری " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شباب الاهلی، رقیب الهلال در جذب هافبک کالیاری

وب سایت الرویة امارات خبر داد که باشگاه شباب الاهلی نیز به صف علاقه مندان به خرید ژوائو پدرو هافبک بازیساز کالیاری پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، وب سایت الرویة امارات خبر داد که باشگاه شباب الاهلی نیز همچون الهلال عربستان به دنبال به خدمت گیری ژوائو پدرو هافبک بازیساز کالیاری است. این بازیکن که در این فصل 15 گل برای تیمش به ثمر رسانده و 3 پاس گل نیز داده است، در پی سقوط احتمالی کالیاری به سری بی، در پی حضور در فوتبال آسیاست.الرویة نوشته است که شباب الاهلی برای تقویت تیم خود با این بازیکن وارد مذاکره شده است. ژوائو پدرو که فصل گذشته نیز 18 گل در سری آ برای کالیاری به ثمر رساند، بعد از کاکا به نخستین بازیکن برزیلی تاریخ سری آ تبدیل می شود که در دو فصل متوالی بیش از 15 گل به ثمر رسانده است.با توجه به احتمال بالای جدایی فدریکو کارتابیا هافبک آرژانتینی شباب الاهلی، بازگشت جلال الدین ماشاریپوف به النصر، جدایی احمد خلیل به دلیل آسیب دیدگی های متعدد و فروش ایگور ژسوس 20 ساله به باشگاه های اروپایی، مدیران شباب الاهلی به دنبال خریدهای جایگزین هستند و از این رو در اولین گام، با ژوائو پدرو برزیلی وارد مذاکره شده و قصد دارند تا او را به فوتبال امارات بکشانند.حالا هافبک کالیاری علاوه بر الهلال، یک مشتری پر و پا قرص دیگری نیز دارد و باید دید در نهایت در جنگ میان این دو تیم عربستانی و اماراتی کدام یک پیروز خواهند شد. الهلال حریف استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شباب الاهلی، رقیب الهلال در جذب هافبک کالیاری از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×