روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نه مصاحبه، نه اینستاگرام، نه عکس؛ استقلال در خفا! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نه مصاحبه، نه اینستاگرام، نه عکس؛ استقلال در خفا!

سرمربی استقلال قوانین جدیدی را برای دوری تیمش از حواشی در نظر گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی در سومین دوره سرمربیگری اش در استقلال نشان داده که با هر شیوه ای سعی می کند تیمش را از حواشی دور نگه دارد. سرمربی جوان آبی ها که بعد از کرونایی شدن تعداد کثیری از اعضای تیمش در تعطیلات نوروز تصمیم به وضع قوانین سفت و سخت برای شاگردانش گرفت حالا در بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا نیز این قوانین را ادامه می دهد.مجیدی که بعد از بازگشت اعضای استقلال به تهران دو روز تمرینات تیمش را تعطیل کرد امروز کار را برای مسابقات بعدی لیگ برتر استارت زد. در شروع کار اما سرمربی استقلال با بازیکنانش درباره مسائل مختلف صحبت کرد و از آنها خواست در حفظ نظم و انضباط تیمی کوشا باشند.مجیدی با وجود کسب نتایج خوبی در بازی های گذشته لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به بازیکنانش اعلام کرده حق انجام مصاحبه با هیچ کدام از رسانه ها را ندارند. سرمربی استقلال همچنین به بازیکنانش هشدار داده از پرداختن به هرگونه حاشیه ای در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی بپرهیزند و تمرکزشان روی تمرینات و مسابقات باشد.جالب اینکه رسانه های رسمی باشگاه استقلال که در گذشته اخبار مربوط به تمرینات و تیم را پوشش می دادند نیز با نظر مجیدی دیگر این کار را نمی کنند تا تیم کاملا در سکوت خبری کارش را دنبال کند. از این رو اخبار تیم هم به صورت رسمی از باشگاه بیرون نمی آید. حتی بخش یک دقیقه ای مرور اخبار استقلال که هرروز ساعت 4:44 عصر از سایت رسمی باشگاه پخش می شد هم دیگر فعالیت نمی کند.در این شرایط فقط هر دوشنبه حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال مطالبی را درباره موضوعات مختلف بیان می کند. به خاطر شیوع ویروس کرونا هم که حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در تمرینات ممنوع است و عملا اخبار باشگاه به طور رسمی منتشر نمی شود.این سیاست مجیدی شامل تصاویر تمرینات هم می شود و عکاس باشگاه استقلال دیگر مانند گذشته هرروز تصاویر مربوط به تمرینات را در سایت قرار نمی دهد تا هواداران و اصحاب رسانه از این مساله نیز منتفع نشوند.حال باید دید این سیاست سکوت در استقلال که توسط فرهاد مجیدی در نظر گرفته شده تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و استقلالی ها چگونه کارشان را ادامه می دهند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نه مصاحبه، نه اینستاگرام، نه عکس؛ استقلال در خفا! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×