روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مصدومیت‌ ستاره‌ها، دردسر جدید فرهاد مجیدی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مصدومیت‌ ستاره‌ها، دردسر جدید فرهاد مجیدی

مصدومیت چند بازیکن استقلال این روزها به دغدغه فرهاد مجیدی و طرفداران این تیم تبدیل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، فشردگی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حالا برای استقلال بسیار سنگین تمام شده است. برگزاری 6 مسابقه در یک بازه زمانی 16 روزه باعث خستگی شاگردان فرهاد مجیدی و البته مصدوم شدن تعدادی از نفرات شده است.در جریان آخرین بازی های آسیایی استقلال در عربستان محمد نادری، شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی و وریا غفوری دچار مصدومیت شدند و حالا به غیر از دیاباته که درد خفیفی در پای خود احساس می کند و در مصاف با الشرطه نیز بازی کرد، بقیه نفرات احتمالا مقابل ذوب آهن در هفته بیست و دوم لیگ برتر غایب هستند.کادر پزشکی استقلال اقدامات درمانی خود روی اسماعیلی، نادری و غفوری را آغاز کرده اند اما با توجه به نزدیکی دربی پایتخت فرهاد مجیدی نمی خواهد روی این نفرات ریسک کند. در صورتی که آنها با درد مقابل ذوب آهن بازی کنند، ممکن است مصدومیت شان تشدید شوند و برای دربی پایتخت آماده نباشند. از این رو سرمربی استقلال ترجیح می دهد 3 ستاره مصدوم تیمش مقابل ذوب آهن غایب باشند و به دیدار با پرسپولیس برسند.درباره شیخ دیاباته هم اگر او مصدومیتش تقریبا بهبود یافته اما کادر پزشکی به مجیدی توصیه می کنند که این مهاجم خارجی 90 دقیقه کامل مقابل ذوب آهن به میدان نرود تا مبادا مصدومیت قبلی او دوباره برگردد و نتواند مقابل پرسپولیس بازی کند.در چنین شرایطی فرهاد مجیدی روزهای سختی را می گذراند. او نگران وضعیت مصدومان تیمش است و حالا باید دید این بازیکنان چه زمانی قادر خواهند بود با بهبودی کامل کارشان را ادامه بدهند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مصدومیت‌ ستاره‌ها، دردسر جدید فرهاد مجیدی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×