روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سازمان لیگ به دنبال میزبانی استقلال مقابل الهلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سازمان لیگ به دنبال میزبانی استقلال مقابل الهلال

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ ابراز امیدواری کرد تا در دور حذفی لیگ قهرمانان میزبانی به تیم های ایران برسد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه مشخص شد استقلال به عنوان یکی از نمایندگان ایران در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان باید مقابل الهلال عربستان قرار بگیرد، مسئولان باشگاه آبی پوش فوتبال ایران خواهان دریافت میزبانی شدند. در این راستا فدراسیون فوتبال هم پیگیر شده تا مانند دور قبل که میزبانی را به تیم های ایران در مرحله گروهی ندادند، رخ ندهد و اینبار نمایندگان ایرانی بتوانند از پوئن میزبانی استفاده کنند.سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ نیز در این باره گفته است: «شما می دانید در گذشته مناقشاتی که میان دو کشور ایران و عربستان بود، دو طرفه بود و هیچ کدام از تیم های ایرانی و عربستانی چند سال به کشورهای مقابل نمی رفتند. این اتفاق اما با دادن میزبانی به تیم های عربستان پایان یافت و وقتی تیم های ما به عربستان رفتند، ما هم به لحاظ قانونی باید از امتیاز میزبانی بهره مند شویم.»وی افزود: « هر تیمی در ایران با تیم های ما بازی کند، به مشکل خواهد خورد. از این رو تلاش می کنیم تا میزبانی را برای تیم های ایران بگیریم و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سازمان لیگ به دنبال میزبانی استقلال مقابل الهلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×