روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دانشگر فعلا اختصاصی تمرین می‌کند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دانشگر فعلا اختصاصی تمرین می‌کند

مدافع استقلال فعلا به صورت اختصاصی تمریناتش را انجام می دهد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد دانشگر بعد از مدت ها غیبت سرانجام امروز با فرهاد مجیدی سرمربی استقلال جلسه ای را برگزار کرد و مجوز بازگشت به تمرینات آبی ها را گرفت.دانشگر در شرایطی امروز به تمرین استقلال رفت که حدود 1.5 ماه جایی در تمرینات و مسابقات تیمش نداشته و از نظر جسمانی عقب است. اگرچه دانشگر در این مدت به صورت اختصاصی تمرین کرده اما دوری از تمرینات گروهی و تیمی باعث شده تا بدنش نسبت به سایر بازیکنان عقب تر باشد.در این شرایط این مدافع فعلا به صورت اختصاصی تمریناتش را جلو می برد. دانشگر تمرینات اختصاصی اش را زیر نظر مربی بدنساز استقلال شروع کرده تا بتواند برای حضور در تمرینات گروهی آماده شود.از این رو دانشگر نمی تواند در مسابقه با ذوب آهن هم تیمش را همراهی کند و شاید برای دیدار با پرسپولیس در دربی پایتخت از نظر بدنی برسد و بتواند به میادین برگردد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دانشگر فعلا اختصاصی تمرین می‌کند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×