روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی روی موسوی ریسک نکرد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی روی موسوی ریسک نکرد

سرمربی استقلال از مدافع راست تیمش در دیدار با گل گهر استفاده نکرد و به او استراحت داد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی دیدار شب گذشته مقابل گل گهر را با برتری پشت سر گذاشت که در فهرست این دیدار سید احمد موسوی را در اختیار داشت، اما فرهاد مجیدی بخاطر جلوگیری از تشدید آسیب دیدگی او تصمیم به نیمکت نشینی این بازیکن گرفته بود.موسوی که تا قبل از تعطیلات در ترکیب استقلال حضور داشت، پس از مصدومیت در وقفه لیگ برتر، در دیدار معوقه مقابل پدیده نیز جزو فهرست آبی ها قرار نگرفته بود ولی در دیدار شب گذشته برابر گل گهر سیرجان به لیست تیمش بازگشت تا مشخص شود بهبودی نسبی پیدا کرده است.اما در دیداری که وریا غفوری بخاطر آسیب دیدگی حضور نداشت، احتمال می رفت فرهاد مجیدی سید احمد موسوی را با پایان مصدومیتش به ترکیب برگرداند ولی سرمربی آبی ها تصمیم گرفت روی او ریسک نکند و بخاطر جلو بودن از گل گهر سیرجان، در نیمه دوم هم این بازیکن را به زمین نفرستد.موسوی که در این فصل یک گل برای استقلال به ثمر رسانده، در دیدار مقابل گل گهر و تیم سابق خود به کار گرفته نشد، اما احتمالا از هفته آینده و مسابقه با آلومینیوم اراک به سمت راست خط دفاعی آبی ها برگردد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی روی موسوی ریسک نکرد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×