روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ملوان-خیبر؛ 35 سال پس از آن بازی تاریخی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ملوان-خیبر؛ 35 سال پس از آن بازی تاریخی

شاگردان مازیار زارع امیدوارند تا با شکست حریف لیگ یکی بتوانند به جمع چهار تیم برتر جام حذفی صعود کنند.

به گزارش "ورزش سه" در تنها مسابقه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی 99-00 که ردپایی از تیم های لیگ برتری به چشم نمی آید، تیم های ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد در انزلی باید به مصاف یکدیگر بروند؛ این دو تیم در رقابت های امسال لیگ یک، دو بازی خود را در مقابل هم انجام داده اند که بازی رفت 2-2 مساوی به پایان رسید و در بازی برگشت خیبری ها 2-0 برنده از زمین مسابقه خارج شدند.آخرین باری که ملوان در جمع 8 تیم برتر جام حذفی قرار داشت، یک دهه قبول بود، جایی که آن ها در مرحله یک چهارم نهایی موفق به حذف تراکتور شدند و پس از آن در نیمه نهایی استقلال را هم شکست دادند و با کارنامه ای فوق العاده راهی فینال شدند تا شگفتی ساز جام حذفی 89-90 نام گیرند.البته که آن ها در فینال و در یک مصاف حساس و جذاب، بازی را به پرسپولیس واگذار کردند و با شکست 4-2، عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کردند؛ حالا 10 سال پس از آن نایب قهرمانی، شاگردان مازیار زارع امیدوار هستند تا به مانند آن دوره از رقابت ها بتوانند از مرحله یک چهارم نهایی به سلامت عبور کنند و خود را به جمع چهار تیم برتر برسانند و به عنوان تنها تیم لیگ یکی این تورنمنت، شگفتی ساز جام حذفی شوند.این دو تیم 35 سال قبل در سال 65 در جام حذفی مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند و حالا دوباره امروز به مصاف هم خواهند رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ملوان-خیبر؛ 35 سال پس از آن بازی تاریخی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×