روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مرد سال فوتبال اروپا، پیگیر داربی 96! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مرد سال فوتبال اروپا، پیگیر داربی 96!

مدافع سال های نه چندان دور تیم ملی فوتبال ایتالیا به تصاویر فرهاد مجیدی در شهرآورد پایتخت واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه" پس از شکست دادن حریف سنتی و صعود استقلال به مرحله نیمه نهایی جام حذفی، که دومین تجربه پیروزی فرهاد مجیدی در دومین فصل متوالی مقابل پرسپولیس در جام حذفی بود، سرمربی استقلال در صفحه اینستاگرامی خود چند تصویر از خود داربی 96 به اشتراک گذاشت و به عنوان توضیحات تنها چند قلب آبی را قرار دارد.پستی که به سرعت با واکنش کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا که سابقه کسب عنوان مرد سال فوتبال اروپا همراه شد و فابیو کاناوارو که رفاقت نزدیکی با فرهاد مجیدی دارد، نشان داد که پیگیر این مسابقه حساس دوست خود هم بوده و برای او نشانه های تشویق گذاشت تا این گونه به تصویر فرهاد مجیدی در شهرآورد پایتخت واکنش نشان داد.مجیدی و کاناوارو دوستی نزدیکی با هم دارند و این مسئله باعث شد تا سرمربی استقلال از طریق مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا، به گابریل پین مربی ایتالیایی ارتباط بگیرد و از او برای حضور در ایران دعوت به عمل آورد، دعوتی که البته تا به امروز با توجه به تعلل مدیریت باشگاه استقلال به سرانجام نرسیده و هنوز مقدمات حضور این مربی ایتالیایی در فوتبال ایران فراهم آورده نشده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مرد سال فوتبال اروپا، پیگیر داربی 96! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×