روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی و دستیارانش به نشست خبری نمی‌روند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی و دستیارانش به نشست خبری نمی‌روند

با اعلام باشگاه استقلال فرهاد مجیدی و دستیارانش در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجدسلیمان شرکت نمی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، در پی مشکلات موجود در باشگاه استقلال فرهاد مجیدی و دستیارانش هم امروز در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجدسلیمان حضور پیدا نمی کنند.باشگاه استقلال در این خصوص نوشت: « با اعلام فرهاد مجیدی، ایشان و دستیارانش ضمن عذرخواهی از اهالی محترم رسانه و عوامل برگزاری نشست های خبری، جهت حمایت از حقوق بازیکنان استقلال و اعتراض به شرایط موجود، در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان شرکت نخواهند کرد.»این در شرایطی است که بازیکنان استقلال روز گذشته تمرین تیم را تعطیل کردند تا به این شکل به مشکلات اعتراض کرده باشند. از طرف دیگر مجیدی نیز طی یک مصاحبه مفصل مشکلات تیم را بیان کرد و حتی صالح مصطفوی دستیار او هم مصاحبه دیگری در خصوص مشکلات انجام داد.از اینرو مجیدی و مصطفوی تصمیم گرفتند به نشست خبری امروز نروند.گفتنی است؛ مجیدی در شرایطی تصمیم عدم حضور در نشست خبری امروز گرفته که طبق اعلام سازمان لیگ کمیته انضباطی با سرمربیانی که به نشست خبری نروند، برخورد خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی و دستیارانش به نشست خبری نمی‌روند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×