روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی امروز بر سر تمرین استقلال حاضر می شود " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی امروز بر سر تمرین استقلال حاضر می شود

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال امروز سر تمرین تیمش حاضر خواهد شد و شایعه تعطیلی تمرین امروز صحت ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بازیکنان و مربیان استقلال مصاحبه های تندی را علیه مدیریت باشگاه و اعضای هیئت مدیره مطرح کردند. آبی پوشان با اعتراض به وضعیت موجود، تمرین تیم را تعطیل کردند و راهی منازل خود شدند.در حالیکه استقلال باید فردا به مصاف نفت مسجدسلیمان برود، شایعاتی در این زمینه مطرح شد که آبی پوشان امروز نیز به اعتصاب خود ادامه داده و بدون اینکه تمرین تاکتیکی را پشت سر بگذارند، به مصاف رقیب خود می روند اما این مسئله صحت ندارد.آخرین تمرین تیم قبل از رویارویی با نفت مسجدسلیمان، امروز نیز مانند همیشه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می شود و آبی پوشان زیر نظر فرهاد مجیدی و اعضای کادرفنی، به تمرین خواهند پرداخت.استقلال روز سه شنبه در دیداری از هفته بیست و هشتم لیگ برتر به مصاف نفت مسجدسلیمان می رود. در این دیدار که شاهد رویارویی فرهاد مجیدی و محمود فکری خواهیم بود، دو تیم از ساعت 21:15 به مصاف هم می روند. دیداری که با تمامی بازی های دیگر لیگ به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی امروز بر سر تمرین استقلال حاضر می شود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×