روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فکری: پیروزی استقلال در دربی به ضرر تیم ما شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فکری: پیروزی استقلال در دربی به ضرر تیم ما شد

سرمربی نفت مسجد سلیمان می گوید استقلال از شرایط خوبی برخوردار است.

به گزارش "ورزش سه" از ایسنا، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر استقلال در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: بازی سختی داریم و می دانم استقلال شرایط خوبی دارد و امیدوارم در این بازی بازیکنان ما با توجه به انگیزه هایی که دارند، تلاش کنند و به حریف موقعیت به حریف ندهند تا بتوانیم با تلاش بچه ها از این بازی امتیاز بگیریم. استقلال بازیکنان توانمندی دارد اما امیدوارم ما بتوانیم از این بازی امتیاز بگیریم. امتیاز گرفتن در این بازی می تواند ما را به بقا در لیگ امیدوارتر کند.او ادامه داد: من هر کجا که کار کردم، بازیکنانی که شاگرد من بودند و زمانی مقابل تیم من بازی کردند، با تمام وجودشان بازی کردند و این را به بازیکنانم می گویم که تهمتی زده نشود. با توجه به اینکه ما در نیم فصل گذشته در استقلال بودیم. خوشحال می شوم بازیکنانم را دوباره در استقلال ببینم. جدا از نتایجی که پیش می آید، تازه کردن دیدار یک اتفاق خوب است. امیدوارم یک بازی بدون حاشیه ای شاهد باشیم و یک بازی فنی و اخلاقی خوبی را ببینیم.فکری در خصوص پیروزی استقلال در داربی ۹۶ پایتخت گفت: استقلال از اینکه داربی را برده است، من به عنوان یک استقلالی خوشحال هستم. اگر استقلال داربی را می باخت شاید این تیم دچار حواشی می شد و این تیم بعد از پیروزی در این بازی، خود را برای این بازی آماده کردند. ما تیمی نیستیم که خودمان را با استقلال مقایسه کنیم. او در خصوص اعتصاب بازیکنان استقلال در تمرین دیروز (یک شنبه) گفت: این ها درون خانوادگی است و مشکل خاصی نیست.سرمربی نفت مسجد سلیمان در پایان گفت: بعد از اینکه من در نفت مسجد سلیمان حضور پیدا کردم، از ۳ بازی، ۷ امتیاز گرفتیم و از تیم های پایین جدولی فاصله گرفتیم اما با توجه به فاصله هایی که در بازی ها پیش آمد، به ضرر ما تمام شد. تیمی که مشکلات مالی قابل توجهی دارد، اگر بخواهد بین بازی هایش فاصله بیفتد، دچار مشکلاتی می شود. این اتفاقات باعث کاهش انگیزه تیم می شود و این مساله باعث شد ما در بازی های بعدی امتیاز لازم را نگیریم اما امیدوارم در بازی های باقی مانده بتوانیم امتیازات لازم را به دست آوریم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فکری: پیروزی استقلال در دربی به ضرر تیم ما شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×