روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "14 ستاره روی لوگو؛ کپی الاهلی از سرخابی‌ها (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

14 ستاره روی لوگو؛ کپی الاهلی از سرخابی‌ها (عکس)

باشگاه الاهلی مصر پس از فتح لیگ قهرمانان آفریقا یک ستاره دیگر روی پیراهنش اضافه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم الاهلی مصر با پیروزی در فینال لیگ قهرمانان برای دهمین بار فاتح این مسابقات شد تا همچنان پرافتخارترین باشگاه فوتبال در قاره آفریقا باشد.پس از این پیروزی یکی از صفحات فوتبال آفریقا خطاب به باشگاه الاهلی نوشت که هر چه زودتر لوگوی خود را ویرایش کنند و ستاره دهم را نیز به آن بیافزایند. موضوعی که پس از چهار روز مورد توجه باشگاه الاهلی قرار گرفت و آنها یک ستاره دیگر را به زیر لوگو اضافه کردند.نکته جالب اینکه باشگاه الاهلی بابت ۴۲ قهرمانی را لیگ فوتبال مصر ۴ ستاره زده تا به نوعی هم از استقلال در نمایش قهرمانی های قاره ای تقلید کند و هم از پرسپولیس در افتخار به قهرمانی های داخلی.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " 14 ستاره روی لوگو؛ کپی الاهلی از سرخابی‌ها (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×